logo

پکیج طراحی سایت آماده

 web design

 

 

داشتن یک وب سایت مناسب و استاندارد لازمه همه ی کسب و کارهای امروزی است . اما اینکه وب سایت اصولا بر چه پایه ای طراحی شده باشد و یا کدنویسی آن چه مقدار با استانداردهای جهانی منطبق باشد و حتی از نظر کاربرپسندی چه مقدار بر روی گرافیک و وب سایت کار شده باشد نکته ی دیگری است که متاسفانه از دید خیلی از صاحبان کسب و کار غافل مانده و مظلوم واقع گشته است . طراحی وب سایت های داینامیک و مبتنی بر استانداردهای به روز برنامه نویسی نمی تواند یک شبه و یا ارزان قیمت باشد چرا که از نظر فنی امکان طراحی وب سایت اختصاصی استاندارد و کاربرپسند به طوری که برای مشتریان جذابیت داشته و تجربه و حس خوبی را به ایشان بدهد ، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه ی کاری مفید در ارتباط مستقیم می باشد . کیاهاست در این راه بسیار مهم و آینده ساز در کنار شماست . برای طراحی سایت ابتدا میبایست نوع طراحی خود را انتخاب کنید . طراحی سایت در کیاهاست به دو دسته تقسیم میشود :

 

طراحی اختصاصی :

در این روش طراحی یک طرح اختصاصی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا مدیریت محتوای اختصاصی برای شما طراحی میگردد . کیفیت بالای ظاهری ، استفاده از جدید ترین متد های برنامه نویسی و عدم وجود نمونه مشابه از مزایای این نوع طراحی میباشد . این نوع طراحی کاملا اختصاصی بوده و برای هر نوع وب سایتی با هر کاربری پیشنهاد میگردد.

 

قالب های آماده :

با توجه به اینکه هزینه طراحی اختصاصی و زمان طراحی تقریبا برای همه بسیار حائز اهمیت است و هچنین در برخی موارد 100% نیاز کاربر با قالب های آماده برطرف میگردد ، با قالب های آماده کیاهاست دیگر نیازی نیست هزینه های گزاف برای طراحی سایت اختصاصی بپردازید . این قالب ها کاملا معتبر بوده ، نیازهای شما را کاملا پوشش داده و حتی برای وب سایت های خرید و فروش آنلاین نیز قابل استفاده بوده و همچنین دارای پشتیبانی کیاهاست نیز میباشند. برای مشاهده نمونه این سایت های آماده به اینجا مراجعه نمایید.

 

اما طراحی سایت اختصاصی دارای مزیت های برتر ذیل نیز می باشد:

بهینه برای گوگل ؛ امروزه تعداد افرادی که در حال مشاهده صفحه مانیتور یا تلفن همراه خود هستند، بیشتر از کسانی است که به تلویزیون، روزنامه و یا بیلبوردها توجه می کنند. اگر هنوز سایت شما رتبه مناسبی در گوگل ندارد، مطمئن باشید رقیبان شما از این ضعف وب سایت شما سود بسیاری خواهند برد. 

سرعت بازدهی وب سایت ؛ سرعت مطلوب در بارگذاری سایت یکی از مهمترین عوامل در ایجاد تجربه کاربری ایده آل و القای حس خوب به کاربر است . کیاهاست با در اختیار داشتن دیتا سنتر اختصاصی خود در ایران و شهر شیراز و بکار گیری تکنولوژی های روز دنیا و مهندسین جوان متخصص خود ، در این راه همراه همیشگی شما خواهد بود.

امنیت اختصاصی وب سایت ؛ ما با بکارگیری افراد متخصص و مجرب و همچنین تدابیر امنیتی لازم برای وب سایت ها و سرورها مانند بک آپ گیری به صورت روزانه و هفتگی از اطلاعات ، ضریب امنیتی را تا حد بسیار مطلوبی بالا برده ایم .

توسعه راحت تر وب سایت ؛ با توجه به سرعت رشد تکنولوژی و پدید آمدن امکانات و قابلیت های جدید بایستی در طراحی وب سایت به گونه ای عمل کرد که ارتقا و بروز رسانی آن امکان پذیر و کم هزینه باشد.


در صورتی که شما به وب سایتی نیاز دارید که نیاز به طراحی اختصاصی و برنامه نویسی خاص داشته باشد و یا می خواهید سرویس ویژه ای در سایت خود پیاده سازی نمایید و سیستم مدیریت اختصاصی خود را داشته باشید، با کیاهاست تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این زمینه را از کارشناسان دریافت کنید.

kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com