logo

قیمت طراحی سایت

web design

 


در این بخش به قیمت طراحی سایت و تعرفه های مربوط به هزینه های طراحی وب سایت به صورت جزء به جزء می پردازیم تا بتوانید استعلام قیمت دقیق تری از شرکت های طراحی وب تهیه نمایید.

هزینه طراحی سایت شامل هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ، پیاده سازی سایت، درج مطالب وب سایت، آموزش پنل کاربری وب سایت، راه اندازی نسخه ی موبایل وب سایت ، پشتیبانی و نگهداری وب سایت و خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت می باشند که در ذیل هر یک را به صورت جداگانه شرح خواهیم داد.

تعرفه ثبت دامنه :

تعرفه ثبت دامنه های ir در کیاهاست حدود 4900 تومان سالیانه و تعرفه ثبت دامنه های دیگر نظیر com و co در حدود 39000 تومان بصورت سالیانه می باشد. البته دامنه هایی با مبالغ بالاتر به عنوان مثال دامنه های tv وجود دارند که هزینه ثبت بالاتری از دامنه های معمولی دارند.


تعرفه هاستینگ :

تعرفه هاست شما بسته به میزان فضایی که احتیاج دارید می باشد. پلان اولیه هاستینگ وب سایت در کیاهاست از 50 مگابایت فضا شروع می شود که هزینه آن در حدود 10000 تومان سالیانه می باشد. نکته ای که لازم است به آن توجه نمایید آن است که تمام پلان های هاستینگ در کیاهاست قابل ارتقاء می باشد و می توان با توجه به نیاز وب سایت بصورت آنلاین ارتقاء داده شوند. در نتیجه لازم نیست از ابتدای پروژه هزینه زیادی بابت هاست پرداخت نمایید و هاست با کمترین ظرفیت نیز برای راه اندازی اولیه وبسایت کافی است.


هزینه طراحی قالب :

هزینه قالب های سیستم های مدیریت محتوای رایگان نظیر جوملا و وردپرس در حدود 200 هزار تومان می باشد که این هزینه شامل تمامی  قالب های وردپرس آماده در کیاهاست می باشد. در این قالب ها اصول اولیه سئو  برای موتورهای جستجو و همچنین استاندارد w3c لحاظ گردیده است.


هزینه طراحی گرافیک سفارشی :

در صورتی که نظر مشتری بر آن باشد که سایت بر پایه قالب های از پیش طراحی شده طراحی نگردد ، هزینه ی در نظر گرفتن طراح برای پیاده سازی قالب سفارشی ایشان در حدود 400 هزار تومان می باشد و فرایند اجر به این صورت می باشد که قراردادی تهیه می گردد و در آن مشتری نیازهای گرافیکی خود را اعلام می نماید و طراح بر اساس  نیازهای اعلام شده ایشان قالب را پیاده سازی می نماید و مشتری می تواند پس از طراحی قالب آن را ویرایش نماید تا قالب مورد نظر مطابق با سفارش و سلیقه ایشان باشد.


امنیت سایت :

وبسایت پس از اتمام طراحی حتما می بایست ایمن سازی گردد و در صورت عدم انجام این مورد به سرعت دچار مشکلات امنیتی خواهد گردید. هزینه ایمن سازی سایت در حدود 100 هزار تومان می باشد. البته این هزینه برای سایت های فروشگاه آنلاین و پرتال ها بالاتر خواهد بود.


آموزش پنل کاربری :

پس از اتمام پروژه سیستم مدیریت محتوای وب سایت می بایست به مشتری آموزش داده شود. هزینه آموزش پنل کاربری در حدود 100 هزار تومان می باشد. پس از آموزش پنل کاربری مشتری قادر خواهد بود مطالب، منوها و تصاویر سایت را مدیریت نماید.


پشتیبانی سالیانه سایت :

وبسایت ها پس از طراحی و پیاده سازی نیاز به پشتیبانی دارند تا چنانچه برای سایت مشکلی به وجود آمد و یا سوالی برای مشتری مطرح شد بتواند موارد را از تیم پشتیبانی وب سایت پیگیری و رفع نماید.هزینه پشتیبانی یکساله وب سایت در کیاهاست 15 درصد مبلغ کل طراحی وب سایت می باشد.


درج مطالب وب سایت(در صورت نیاز) :

درج مطالب وب سایت کار فنی و پیچیده ای نیست و مشتری می تواند با آموزشی که می بیند این موارد را به راحتی انجام دهد. به هر حال در صورتی که مشتری این وظیفه را به کیاهاست محول نمایید هزینه درج مطالب وب سایت برای هر صفحه در حدود 20 هزار تومان می باشد. البته هزینه درج مطالب وب سایت با توجه به میزان اطلاعات متغیر بوده و این هزینه جهت درج مطالب معمولی شرکتی می باشد.


اضافه نمودن زبان جدید به سایت(در صورت نیاز) :

هزینه اضافه نمودن زبان جدید به وب سایت  30 درصد از مبلغ کل طراحی می باشد. البته این نسبت در پروژه های مختلف بسته به نوع پروژه متفاوت است و بصورت توافقی مشخص می گردد.


راه اندازی نسخه موبایل وب سایت(در صورت نیاز) :

سازگاری سایت با دستگاه های مختلف نظیر موبایل و تبلت با توجه به آنکه بیش از نیمی از کاربران وب از موبایل و تبلت برای مرور وب استفاده می نمایند ، به امری مهم برای سایت ها تبدیل شده است. هزینه پیاده سازی نسخه موبایلی بسیار متفاوت می باشد . این هزینه از مبلغ 500 هزار تومان شروع می شود و بسته به امکانت مورد نیاز مشتری افزایش می یابد.


خدمات سئو و بهینه سازی سایت(در صورت نیاز) :

وبسایت های طراحی شده در کیاهاست به طور پیش فرض به صورت سئو شده و استاندارد طراحی می گردند و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای سئو سایت نیست. لیکن کیاهاست در صورت نیاز و سفارش مشتری برای نمایش سایت در صفحه اول گوگل ، پلان هایی را ایجاد نموده که مشتریان گرامی می توانند با تماس با کیاهاست از این بسته ها استفاده نمایند.

 

لازم به ذکر است هزینه های اعلام شده فوق برای سایت های عموما شخصی و شرکتی و تا حدودی با اضافات اندک جهت وبسایت های فروشگاهی می باشد. در صورتی که وبسایت نیاز به امکانات خاصی از جمله برنامه نویسی پایه ای و ایجاد پرتال های کاربری جهت فروشگاه ها ، شرکت ها و ارگانهای بزرگ داشته باشد ، می بایست به بخش طراحی اختصاصی وبسایت کیاهاست مراجعه فرمایید.

 

 

kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com