logo

هاست رایگان

هاست رایگان در کیاهاست جهت کلیه استارتاپ ها و طراحان اپلیکیشن های ایرانی؛

به مناسبت سال اقتصاد مقاومتی ؛ تولید،اشتغال ، و در راستای ارج نهادن به حمایت از کسب و کار ایرانی ، کیاهاست به کلیه استارتاپ های ایرانی جهت شروع فعالیت ایشان در فضای مجازی اقدام به در اختیار گذاشتن هاست رایگان و فضای میزبانی با هر حجم و ترافیک درخواستی و برای مدت یک سال می نماید.

امروزه جهت ورود به دنیای کسب و کار آنلاین ، ایجاد و طراحی سایت ها و اپلیکیشن های آنلاین نیاز مبرم همه ی کسب و کارها شده است ، کیاهاست با درک این موضوع و با هدف کم کردن هزینه های ایجاد وب سایت یا اپلیکیشن ، اقدام به در اختیار گذاشتن فضای میزبانی وب کاملا رایگان جهت کلیه افراد و علاقمندان به ورود به کسب و کار آنلاین می نماید. بدیهی است این خدمت بی نظیر و منحصر به فرد می تواند هزینه ی راه اندازی یک وب سایت آنلاین و یا اپلیکیشن را تا حد زیادی پایین آورده و موجب ایجاد رغبت در تولید و پیشرفت کسب و کار ایرانی گردد.

در این طرح هاست رایگان لینوکس یا ویندوز با هر حجم و ترافیک مورد نظر صاحب کسب و کار برای مدت یک سال در اختیار ایشان قرار گرفته و هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود و کیاهاست نیز هیچ منفعت مادی یا معنوی در کسب و کار نخواهد داشت.

متقاضیان گرامی کافیست با ثبت نام در ناحیه کاربری کیاهاست ( اینجا ) ، یک دامنه ی جدید در کیاهاست ثبت و فعال نمایند ، سپس یکی از پلانهای هاستینگ مورد نظر خود را انتخاب نموده و از قسمت پشتیبانی درخواست خود به همراه نام دامنه ی جدید ثبت شده ی خود ( که لزوما می بایست در کیاهاست و پس از تاریخ خرداد 96 ثبت شده باشد ) ، را ارسال نمایند. کیاهاست در مدت 24 ساعت کاری درخواست ها را بررسی و پلن مورد نظر کاربر را فعال خواهد نمود. ثبت دامنه جدید در کیاهاست و قانونی بودن کسب و کارجهت برخورداری از این خدمت الزامی می باشد.

این طرح شامل پلن های حجم و ترافیک نامحدود نمی گردد لیکن متقاضیان محترم می توانند یکی از پلن های یک تا هشت میزبانی هاست لینوکس یا ویندوز را انتخاب نموده و در صورت کافی نبودن حجم و یا ترافیک ، درحواست خود را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نموده تا نسبت به افزایش حجم و ترافیک به میزان درخواستی و بصورت رایگان اقدام گردد. کیاهاست در قبول یا رد درخواست ها مختار بوده و حق توقف جشنواره ها را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.

کیاهاست امیدوار است با ارایه ی این سرویس با ارزش قدمی در توان خود در راستای بالندگی اقتصاد کشور عزیزمان برداشته باشد.

 

kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com