logo

هاست بکاپ

هاست بکاپ ( Backups host ) و پشتیبان کیاهاست ، برای کاربرانی مناسب است که می خواهند از داده های هاست یا سرور خود پشتیبان دایمی و مطمئن داشته باشند و در صورت لزوم در هر لحظه بتوانند آنها را بازیابی نمایند. از جمله مزیت این سرویس ها وجود سخت افزار های استاندارد و پرسرعت می باشد که سرعت انتقال داده ها را برای کاربران افزایش داده و باعث صرفه جویی در زمان آپلود و دانلود فایل ها می گردند.
سرعت سرویس ، آپ تایم گارانتی شده ، امنیت داده ها ، نرم افزارهای استاندارد ، قیمت مناسب و تحویل آنلاین از جمله مزیت های هاست بک آپ کیاهاست می باشند.

backup logo
پلن اولپلن دومپلن سومپلن چهارمپلن پنجم
فضای هاست5 گیگ10 گیگ20 گیگ50 گیگ100 گیگ
ترافیک100 گیگ200 گیگنامحدودنامحدود نامحدود
کنترل پنلدایرکت ادمیندایرکت ادمیندایرکت ادمیندایرکت ادمیندایرکت ادمین
محل سرورشیراز / ایرانشیراز / ایرانشیراز / ایرانشیراز / ایرانشیراز / ایران
قیمت سالانه100,000 تومان150,000 تومان200,000 تومان250,000 تومان300,000 تومان
پورت شبکه1Gb1Gb1Gb1Gb1Gb
اکانت FTPنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
هر گیگ اضافه15000 تومان15000 تومان15000 تومان15000 تومان15000 تومان
سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

 

+ آیا امکان ارتقای سرویس ها وجود دارد؟

بله ؛ در صورت نیاز به ارتقای سرویس از همان سرویس ، امکان ارتقاء به صورت آنلاین با پرداخت هزینه مابه التفاوت فراهم شده است .

+ کنترل پنل سرویس ها چیست؟

کنترل پنل ارائه شده در سرویس های میزبانی وب اشتراکی ویندوز پلسک ، و در سرویس های میزبانی وب اشتراکی لینوکس دایرکت ادمین است که با امکاناتی کامل و محیطی کاربرپسند ارائه شده است.

+ آیا کیاهاست برای من وب سایت طراحی می نماید؟

بلی ، در صورتی که نیاز به طراحی سایت آماده دارید می توانید قالب های آماده را در این قسمت مشاهده فرمایید . پس از بررسی و انتخاب قالب مورد نظر خود از طریق پنل کاربری خود درخواست نصب قالب را ارسال فرمایید. در صورتی که نیاز به طراحی وبسایت اختصاصی نیز دارید می توانید پس از ثبت نام در ناحیه کاربری کنترل پنل اختصاصی خود درخواست طراحی وبسایت اختصاصی خود را ارسال نمایید.

 

kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com