logo

مدیریت سرور

سرور اختصاصی کیاهاست ، امکان کارآمدی برای استفاده کاربران شخصی و افراد خاص می باشد که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند به هر دلیل از سرورهای خارجی یا داخلی گران استفاده نمایند. از آن‌ جا که در این روش، تمام ریسورسهای سرور به طور کامل و نیز پهنای باند قابل توجه به همراه یک IP استاتیک و در دیتاسنتر امن و اختصاصی کیاهاست در شیراز ، با کمترین هزینه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، امکانات متنوعی برای کاربران فراهم می‌آید.

در این قسمت پلان های مدیریت سرور را می توانید مشاهده نموده و مدیریت سرور خود را به کیاهاست بسپارید.

سرور اختصاصی
پلن برنزپلن نقره ایپلن طلایی
نصب سیستم عامل و کنترل پنلبلیبلیبلی
پشتیبانی شبکهبلیبلیبلی
کانفیگ وب سروربلیبلیبلی
کانفیگ امنیت سروربلیبلیبلی
انتقال اطلاعاتخیربلیبلی
مانیتورینگ پایداری سرورخیربلیبلی
مجازی سازیبلیبلیبلی
کانفیگ سرورهای مجازیخیرخیربلی
دسترسی Solusvmخیرخیربلی
پشتیبانی تلفنیخیرخیربلی
قیمت ماهیانه100,000 تومان200,000 تومان300,000 تومان
بکاپ و کانفیگبادرخواستبادرخواستبادرخواست
خدمات اضافهبا درخواستبا درخواستبا درخواست
محل سرورایران / شیرازایران / شیرازایران / شیراز
سفارش سفارش سفارش
+ سرور اختصاصی چیست؟

سرویس سرور اختصاصی، نوعی از میزبانی اینترنتی است که در آن مشتری یک سرور ( کامپیوتر ) را به طور کامل اجاره می کند. از آن جا كه در اين روش، تمام فضاي هارد ديسك سرور به طور كامل و نيز پهناي باند قابل توجه در اختيار مشتري قرار مي گيرد، امكانات متنوعي را فراهم مي آورد. این سرویس به مراتب نسبت به سرویس اشتراکی قابل انعطاف تر است و سازمان ها ( کاربران ) دسترسی کاملی به سرور خود دارند که شامل انتخاب نوع سیستم عامل، سخت افزار، پهنای باند و . . . می باشد.

+ میزبانی اختصاصی چیست؟

چنانچه قصد میزبانی سایتی با پهنای باند یا فضای دیسک بسیار بالا دارید و یا مایلید سایت یا سایتهای شما بر روی یک سرور اختصاصی میزبانی شده و از 100% منابع یک سرور استفاده نماید و یا می خواهید به جمع سرویس دهندگان میزبانی وب پیوسته و از تمامی منابع سرور اختصاصی خود برای سرویس دهی به مشتریان استفاده کنید ، ما به شما سرویسهای میزبانی اختصاصی ایران کیاهاست را توصیه می نماییم. در این سرویس ها ما کلیه ملزومات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز شما را در یک پلن ارائه کرده ایم. علاوه بر این ، شما در این سرویسها نیاز به دانش فنی خاصی ندارید و می توانید کلیه ی خدمات و مدیریت فنی سرورها را بعهده کیاهاست بگذارید. تیم فنی ما با استفاده از دانش و تجربه خود کلیه امور فنی و تنظیمات مربوط به سرور ها را به عهده می گیرد تا شما بتوانید با آسایش خیال فقط به توسعه تجارت خود بپردازید .

+ آیا قادر به مدیریت سایت از طریق یک کنترل پنل مبتنی بر وب هستم ؟

بلی، در تمامی سرورهای اختصاصی یا مجازی به شما امکان اتصال کامل به سرور به صورت ریموت یا اتصال از طریق کنترل پنل های مبتنی بر وب را داده خواهد شد.
در سرور های مدیریت شده توسط کیاهاست نیز امکان دسترسی کامل به منابع، امکانات و نرم افزار های روی سرور از طریق کنترل پنل های مبتنی بر وب ارائه گردیده است .

+ آیا می توانم سرویس میزبانی وب را به یک سرور اختصاصی یا مجازی ارتقا دهم ؟

بلی ، اگر شما در حال حاضر یک سرویس میزبانی وب اشتراکی از کیاهاست دارید، می توانید سرور مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید سپس با اعلام درخواست کلیه اطلاعات  شما را به سرور جدید منتقل خواهیم کرد .

+ چه مدت زمانی سرور من راه اندازی می شود ؟

پس از سفارش در ناحیه کاربری ، در اسرع وقت انجام خواهد شد ،راه اندازی سرور و نصب سیستم عامل معمولا در 24 ساعت انجام می شود، البته سایر تنظیمات و نصب نرم افزار های افزودنی سفارشی شما ممکن است نیاز به زمان بیشتری داشته باشد .

 

 

kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com