logo

طراحی سایت وردپرس

 web design

 

 

داشتن یک وب سایت مناسب و استاندارد لازمه همه ی کسب و کارهای امروزی است . اما اینکه وب سایت اصولا بر چه پایه ای طراحی شده باشد و یا کدنویسی آن چه مقدار با استانداردهای جهانی منطبق باشد و حتی از نظر کاربرپسندی چه مقدار بر روی گرافیک و وب سایت کار شده باشد نکته ی دیگری است که متاسفانه از دید خیلی از صاحبان کسب و کار غافل مانده و مظلوم واقع گشته است . طراحی وب سایت های داینامیک و مبتنی بر استانداردهای به روز برنامه نویسی نمی تواند یک شبه و یا ارزان قیمت باشد چرا که از نظر فنی امکان طراحی وب سایت اختصاصی استاندارد و کاربرپسند به طوری که برای مشتریان جذابیت داشته و تجربه و حس خوبی را به ایشان بدهد ، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه ی کاری مفید در ارتباط مستقیم می باشد . کیاهاست در این راه بسیار مهم و آینده ساز در کنار شماست . برای طراحی سایت ابتدا میبایست نوع طراحی خود را انتخاب کنید .

طراحی سایت در کیاهاست به دو دسته تقسیم میشود :

طراحی اختصاصی :

در این روش طراحی یک طرح اختصاصی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا مدیریت محتوای اختصاصی برای شما طراحی میگردد . کیفیت بالای ظاهری ، استفاده از جدید ترین متد های برنامه نویسی و عدم وجود نمونه مشابه از مزایای این نوع طراحی میباشد . این نوع طراحی کاملا اختصاصی بوده و برای هر نوع وب سایتی با هر کاربری پیشنهاد میگردد.

قالب های آماده :

با توجه به اینکه هزینه طراحی اختصاصی و زمان طراحی تقریبا برای همه بسیار حائز اهمیت است و هچنین در برخی موارد 100% نیاز کاربر با قالب های آماده برطرف میگردد ، با قالب های آماده کیاهاست دیگر نیازی نیست هزینه های گزاف برای طراحی سایت اختصاصی بپردازید . این قالب ها کاملا معتبر بوده ، نیازهای شما را کاملا پوشش داده و حتی برای وب سایت های خرید و فروش آنلاین نیز قابل استفاده بوده و همچنین دارای پشتیبانی کیاهاست نیز میباشند. برای مشاهده نمونه این سایت های آماده به اینجا مراجعه نمایید.

قالب وردپرس :

اگر یک سایت راه اندازی کرده اید و یا می خواهید راه اندازی کنید داشتن یک قالب حرفه ای با سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای شروع کسب و کار شما کافی خواهد بود. تیم طراحی وردپرس کیاهاست طبق کاربری ، نوع وبسایت، نظر و سلیقه شما یک قالب کاملا اختصاصی به همراه امکانات مورد نظر با گرافیک جذاب و کاربر پسند برای سایت شما طراحی می کند. تیم طراحی  وردپرس کیاهاست قالب ایده آل سایت شما را به صورت کاملا بهینه ، سئو شده ی استاندارد به همراه گرافیک کاربرپسند طراحی و اجرا می نماید. کیاهاست در طراحی های خود از آخرین تکنولوژی های روز وب استفاده کرده و پشتیبانی کاملی از قالب طراحی شده انجام می دهد. استفاده از آخرین استاندارد های طراحی و برنامه نویسی وب سایت در کنار خلاقیت و نوآوری ، قالب و سایت شما را با دیگر سایت های هم نوع خود متمایز می کند . اگر می خواهید یک سایت ایده آل و کامل شخصی ،شرکتی ، خدماتی ، فروشگاهی به همراه تمامی امکانات مورد نظر از جمله امکان سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین بانکی و ... را داشته باشید یک قالب حرفه ای و منحصر بفرد می تواند شما را به ایده آل خود برساند.


ویژگی های قالب وردپرس طراحی شده توسط تیم کیاهاست :

 

طراحی قالب با گرافیک عالی و کاربر پسند.

 

طراحی قالب در کمترین زمان ممکن.


پاسخگویی و پشتیبانی قوی.


خلاقیت و نوآوری در طراحی قالب.


استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیای وب در طراحی و برنامه نویسی قالب.


دارای تیم طراحی و برنامه نویسی حرفه ای و با تجربه.


توانایی اجرای قالب های فوق حرفه ای و پیچیده.


بهینه بودن قالب های طراحی شده از لحاظ سرعت و سئو.


توانایی آماده سازی تمامی خواسته های مشتری.


بهینه بودن قالب مورد نظر از لحاظ سرعت و استفاده از منابع سرور.


طراحی و برنامه نویسی قالب درخواستی با کمترین هزینه.


پشتیبانی آنلاین و فوری.


سازگار سازی قالب با تمامی مرورگر ها.در صورتی که شما به وب سایتی نیاز دارید که نیاز به طراحی اختصاصی قالب وردپرس داشته باشد، با کیاهاست تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این زمینه را از کارشناسان دریافت نمایید.

 

 

kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com
kiahost.com